loading

Gezerek Öğreniyorum Turları

Gezerek öğreniyorum turlarımız, çocuklar ve ailelerin bir arada nitelikli ve eğlenceli vakit geçirmeleri üzerinde planlanmış gezilerdir.

 

Bu turlarımız; çocuğun doğal yaşamda kendi yeteneklerini fark edeceği, hem arkadaşları hem de ailesinin yanında kendini keşfetmesini imkan sunan aktiviteler içerir. Çocukların, anne, baba ve kardeşler ile dolu dolu eğlenceli, macera dolu vakit geçirecekleri zamanlardır. Çocukların hafızaları söylenen sözcüklerden çok yapılan eylemleri hatırlar. Bu nedenle aile ve çocuk arasındaki bağların güçlenmesi amaçlanmaktadır.

 

Geziler, doğa yürüyüşleri, fiziksel hareketlilik içeren oyunlar, zeka gerektiren yarışmalar, ekolojik değerleri tanımalarını sağlayan doğa gezileri, yoga, hayal gücü masalları ve eğlence.. Şimdi çocuğunuzla eğlenmenin ve gezmenin vakti geldi. Hem de aileler ve çocuklar bir arada yapacağımız doğa yürüyüşleri, oyunlar ve aktiviteler ister anne veya baba ile çocukların, isterseniz hepiniz bir arada olacağınız keyif ve eğlence faaliyeti sizi bekliyor.

 

 

Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan siz olun
Yorumunuz admin onayından sonra yayınlanacaktır

Yorum Bırak