Peşin / Nakit İndirimli Fiyatı

TL 46.500,00 / Kişi Başı
Marmaris Datça Otel Konaklamalı Mavi Yolculuk Turu
06 Temmuz 2024
6 Gece 7 Gün | Maksimum 14 Kişilik
TL 49.500,00

Peşin / Nakit İndirimli Fiyatı

TL 46.500,00 / Kişi Başı
Fethiye Göcek Otel Konaklamalı Mavi Yolculuk Turu
23 Haziran 2024
6 gece 7 gün
TL 49.500,00

Peşin / Nakit İndirimli Fiyatı

TL 29.300,00 / Kişi Başı
Doğu Karadeniz Yayla Turu 6 Gece 7 Gün
30 Haziran 2024
6 Gece 7 Gün | Karadeniz Yayla Turu
TL 32.250,00

2024 Kurban Bayramı Yurt İçi ve Yurt Dışı Turları

 

2024 Kurban Bayramı boyunca unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz büyüleyici rotaları deneyimli rehberlerimiz eşliğinde sizler için hazırladık. Kurban Bayramı’nda isterseniz yurt içi isterseniz de yurt dışı turlarımıza katılabilir, bayram tatilinde bizimle gezebilirsiniz.

 

2024 Kurban Bayramı'nı unutulmaz kılmak için hazırlanan özel turlarımızla hem yurt içinde hem de yurt dışında anlamlı bir kaçışa hazır olun. Türkiye'nin geleneksel dokusunu keşfedin ya da farklı kültürlerle buluşun; Osmanlı tarihine ışık tutan şehirlerden uzaklara, unutulmaz bayram anıları için sizleri bekliyoruz.

 

2024 Kurban Bayramı Ne Zaman ve Kurban Bayramı Tatili Kaç Gün?

 

Kurban Bayramı tatili resmi olarak 4 gün olmakla beraber bitişinin veya başlangıcının hafta sonuna yakın olması ile çoğunlukla bayram tatilleri 9 gün olmaktadır. 2024 Kurban Bayramı; 16 Haziran Pazar günü başlayıp 19 Haziran Çarşamba günü sona erecek olup çoğu sektörde ve devlet kurumlarında hafta sonu ile birleşecektir. Ayrıca bayram sonrasındaki 2 günün de eklenmesi ile 9 gün olma olasılığı oldukça fazladır.

 

Kurban Bayramı’nda Gidilecek Yerler

 

Kurban Bayramı tatili boyunca hem yurt içi hem de yurt dışı turlarımız ile yeni yerler keşfedebilirsiniz. Her yaş grubundan gezginler için özenle hazırlanmış bir çok tur ve gidilecek yerler sizleri bekliyor.

 

Kurban Bayramı Yurt İçi Turları

 

Kurban Bayramı boyunca Anadolu'nun mistik atmosferine yolculuk yapmaya ne dersiniz? Yurt içi Kurban Bayramı turlarımız ile Anadolu’nun doğasını, kültürünü, birbirinden lezzetli yemeklerini hep beraber keşfediyor, Osmanlı tarihine ışık tutan eski şehirleri ziyaret ediyoruz.

 

Kurban Bayramı Yurt Dışı Turları

 

Eğer farklı kültürlerle buluşmak istiyorsanız, yurt dışı Kurban Bayramı turlarımız tam size göre. Tarihi şehirlerin sokaklarında gezinirken farklı coğrafyaların büyüsüne kapılacaksınız. Özel bayram tatili rotalarımız arasında, tarih ve doğanın iç içe geçtiği destinasyonlar sizi bekliyor. Günbatımında tarihi yapıları izlerken, farklı ülkelerin eşsiz lezzetleriyle tanışacak ve unutulmaz bir bayram geçireceksiniz.

 

 

Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan siz olun
Yorumunuz admin onayından sonra yayınlanacaktır

Yorum Bırak