Antalya Aile Çocuk Doğa Sporları Kampı

Doğa ve Aktivite Gezisi-Doğa Yürüyüşü

Gezerek öğreniyorum turlarımız, çocuklar ve ailelerin bir arada nitelikli ve eğlenceli vakit geçirmeleri üzerinde planlanmış gezilerdir. Bu turlarımız; çocuğun doğal yaşamda kendi yeteneklerini fark edeceği, hem arkadaşları hem de ailesinin yanında kendini keşfetmesini imkan sunan aktiviteler içerir. Çocukların, anne, baba ve kardeşler ile dolu dolu eğlenceli, macera dolu vakit geçirecekleri zamanlardır. Çocukların hafızaları söylenen sözcüklerden çok yapılan eylemleri hatırlar. Bu nedenle aile ve çocuk arasındaki bağların güçlenmesi amaçlanmaktadır. Geziler, doğa yürüyüşleri, fiziksel hareketlilik içeren oyunlar, zeka gerektiren yarışmalar, ekolojik değerleri tanımalarını sağlayan doğa gezileri, yoga, hayal gücü masalları ve eğlence.. Şimdi çocuğunuzla eğlenmenin ve gezmenin vakti geldi. Hem de aileler ve çocuklar bir arada yapacağımız doğa yürüyüşleri, oyunlar ve aktiviteler ister anne veya baba ile  çocukların, isterseniz hepiniz bir arada olacağınız keyif ve eğlence faaliyeti sizi bekliyor.

Profesyonel Kaya tırmanış eğitmeni ile emniyetli kaya tırmanışı, Gizli hazinelere çıkan patikalarda doğa yürüyüşleri, dağcılık düğüm dersleri, at biniş, likya yolu ve gizemli işaretlerin izinde yürüyüşle, atölyeler sizi ve çocuğunuzu bekliyor.

 

1.Gün İstanbul >> Antalya >> Bellerofontes Hazine Avı >>Güher Vadisi>> Antalya

Sabah belirtilen saatlerde transfer araçlarımız ile sizleri evlerinizden alarak (İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya) havaalanına gidiyoruz. Farklı illerden ve İstanbul'dan gelen misafirlerimiz ile Antalya Havaalanı'nda saat 10:00 da toplanıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek kahvaltı yapacağımız yere gidiyoruz. Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra aracımızla devam ederek Termasos milli parkına gidiyoruz. Tanışma çemberi yapıyor ve tüm ekibimizle eğleniyoruz.  Güllük Dağı Termasos milli parkı içerisinde bulunan Termasos antik kentini geziyoruz. Rehberimizin anlatımları bize ip ucu olacak ve   Bellerofontes Hazinesi Avı Oyunu başlayacak.  Büyük Hazineyi bulana tabi ki ödülümüz var. Oyun ardından devam ediyor ve Aracımız ile Güher Çukuru Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Bu günkü gezimizi tamamlıyor ve otelimize gitmek için aracımıza biniyoruz. Otelimize yerleşmemizin ardından akşam yemeğimizi alıyor ve dinlenmeye geçiyoruz.

 

2.Gün:  Geyik Bayırı >> Kaya Tırmanışı

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Kaya Tırmanışı yapmak için aracımıza binerek yola çıkıyoruz. 40 dk yolculuk sonunda Geyik Bayırı’na varıyoruz. Burası dünyaca ünlü kaya tırmanışı yapılan alanlardan biri. Bizde kaya tırmanış hocamızdan brifing alıyor ve malzemeleri tanıyoruz. Emniyetli bir şekilde tırmanışa başlıyoruz.  Çok güzel bir bölge bizi bekliyor. Gün Boyu tırmanış yapacağız. Hem aileler hem de çocuklarla tırmanış yapıyoruz.  Aracımıza binerek otelimize dönüyoruz. Kısa bir dinlenmeden sonra, düğüm atölyesi faaliyetleri bizi bekliyor. Atölye faaliyetlerinin ardından akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından kestane kavurma keyfi ve sohbet ediyoruz. Odalarımıza geçerek dinleniyoruz. Konaklama otelimizde.

 

3.Gün:  Likya Yolu >> Gizemli İşaretlerin Peşinde Doğa Yürüyüşü >> Phaselis >> Alacasu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Likya Yolu’nu yürüyeceğimiz Alacasu Mevkii'ne gidiyoruz. Rotanın başlangıç noktasına vardığımızda gerekli hazırlıklarımızı tamamlayarak yürüyüşe başlıyoruz. Gizemli işaretlerin izinde yürüyüşümüzü yapıyoruz. Öğle yemeğimizi bölgede yiyeceğiz.Phaselis Antik kentinde yürüyüşümnüzü tamamlıyoruz. İsteyenlerle yüzme keyfi yapıyoruz. Gezimizin sonunda aracımız ile otelimize dönüyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından aktivite saati başlıyor. Macera dolu aktiviteler (Oyunlar, yarışlar) aktivitelerini yapıyoruz. Serbest oyun etkinlikleri veya dinlenme saatimizden sonra Düğüm atölyemiz başlıyor. Düğüm atölyemizden sonra akşam yemeğimizi yiyoruz. Yemeğimizin ardından mısır patlamış mısır keyfi ve veda partisi (Maske-Şapka) yapıyoruz.

 

4.Gün:  Sanat Atölyesi >> At Sürüşü >> İstanbul 

Kahvaltımızdan sonra sanat atölyesi (Dost Bilekliği Yapma) etkinliğimizi yapıyoruz. Etkinlik saati bittikten sonra otelden ayrılıyor ve Ata binmeye gidiyoruz. Öğlen yemeğimizi burada alacağız. At çiftliğinde ata biniyor ve eğleniyoruz. Ardından aracımıza binerek Havaalanına gidiyoruz. Güzel ve aktivite dolu bir faaliyetin ardından evlerimize dönüşe geçiyoruz. Uçaktan indikten sonra transfer araçlarımız ile sizi evlerinize bırakıyoruz.

 

Antalya Aile Çocuk Doğa Sporları Kampı

Son 10 Kişi
TL 3.700,00 / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece Butik Otel Konaklama (Orfe Tatil Köyü)
 • 3 Gün Kahvaltı
 • 3 Gün Akşam Yemeği
 • Rehberlik
 • Tur Esnasındaki Transferler
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar
 • Sanat Atölyesi Malzemeleri (Kil, keçe, bijuteri malzemeleri, kırtasiye malzemeleri v.b)
 • Kaya Tırmanış Eğitimi (Kaya tırmanış ekipmanları, teknik ip, kasklar vb.)
 • Çocuklar için At Sürüşü
 • Ev-Havalimanı Transferi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Uçak Biletleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğlen Yemekleri
 • İlk Gün Kahvaltısı
 • Bahşişler
 • Örenyeri- Müze Giriş Ücretleri

Hareket Saatleri

 • Antalya Havaalanı Saat:10.00
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi