2024 Ramazan Bayramı Yurt İçi ve Yurt Dışı Turları

 

2024 Ramazan Bayramı boyunca unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz büyüleyici rotaları deneyimli rehberlerimiz eşliğinde sizler için hazırladık. Ramazan Bayramı’nda isterseniz yurt içi isterseniz de yurt dışı turlarımıza katılabilir, bayram tatilinde bizimle gezebilirsiniz.

 

2024 Ramazan Bayramı'nı unutulmaz kılmak için hazırlanan özel turlarımızla hem yurt içinde hem de yurt dışında anlamlı bir kaçışa hazır olun. Türkiye'nin geleneksel dokusunu keşfedin ya da farklı kültürlerle buluşun; Osmanlı tarihine ışık tutan şehirlerden uzaklara, unutulmaz bayram anıları için sizleri bekliyoruz.

 

2024 Ramazan Bayramı Ne Zaman ve Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün?

 

Ramazan Bayramı tatili resmi olarak 3 gün olmakla beraber bitişinin veya başlangıcının hafta sonuna yakın olması ile çoğunlukla bayram tatilleri 9 gün olmaktadır. 2024 Ramazan Bayramı; 10 Nisan Çarşamba günü başlayıp 12 Nisan Cuma günü sona erecek olup çoğu sektörde ve devlet kurumlarında hafta sonu ile birleşecektir. Ayrıca bayram öncesindeki 2 günün de eklenmesi ile 9 gün olma olasılığı oldukça fazladır.

 

Ramazan Bayramı’nda Gidilecek Yerler

 

Ramazan Bayramı tatili boyunca hem yurt içi hem de yurt dışı turlarımız ile yeni yerler keşfedebilirsiniz. Her yaş grubundan gezginler için özenle hazırlanmış bir çok tur ve gidilecek yerler sizleri bekliyor.

 

Ramazan Bayramı Yurt İçi Turları

 

Ramazan Bayramı boyunca Anadolu'nun mistik atmosferine yolculuk yapmaya ne dersiniz? Yurt içi Ramazan Bayramı turlarımız ile Anadolu’nun doğasını, kültürünü, birbirinden lezzetli yemeklerini hep beraber keşfediyor, Osmanlı tarihine ışık tutan eski şehirleri ziyaret ediyoruz.

 

Ramazan Bayramı Yurt Dışı Turları

 

Eğer farklı kültürlerle buluşmak istiyorsanız, yurt dışı Ramazan Bayramı turlarımız tam size göre. Tarihi şehirlerin sokaklarında gezinirken farklı coğrafyaların büyüsüne kapılacaksınız. Özel bayram tatili rotalarımız arasında, tarih ve doğanın iç içe geçtiği destinasyonlar sizi bekliyor. Günbatımında tarihi yapıları izlerken, farklı ülkelerin eşsiz lezzetleriyle tanışacak ve unutulmaz bir bayram geçireceksiniz.

 

 

Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan siz olun
Yorumunuz admin onayından sonra yayınlanacaktır

Yorum Bırak