Hakkımızda

Biz Kimiz?

 
 Düş Patikası Turizm Acentesi olarak, Turizm Bakanlığı'nın A 8657 (Vitray Travel) sayılı işletme belgemizi alarak yola çıktık. Bu yolda, Yurt içi ve yurt dışı alternatif, sürdürülebilir ve butik turizm faaliyetleri yapıyoruz.
 

Düş Haritamız

2011 yılından beri; sadece görüp geçmek için değil gittiğimiz yeri anlayıp ve hissedebileceğimiz, turistik değil entelektüel bir faaliyet olarak kaliteli, özgün seyahatler planlıyoruz. Gezerek mekanları tüketmek yerine, seyahat ederek dünyayı çoğaltabileceğimizi düşünerek yaratıcı çözümlerle yol alıyoruz. ‘’Seyyah gibi gezme’’ biçimini kendimize ilke edindik. Yolculukların sadece fiziki coğrafyalarda ve sadece bedenle yapılmadığını biliyoruz.  Bu ilke ile; sınır tanımayan seyahat yaklaşımı için de; resmi dinleyen, müziği okuyan, doğayı koruyan, heykeli koklayan, göz ve kulaklara şölen sunan ve insanı önceleyen seyahatler ile yol alıyoruz. ‘’Gittiğimiz yerlere kendi doğrularımızı teyit etmek için değil sorgulamak için gidiyor, gittiğiniz gibi dönmeyeceğiniz çözümler üretiyoruz. ‘’Cevaplar yerine soruların peşinde olanlar’’ a yolcuklarını gerçekleştirebilecekleri konseptler sunuyoruz.
 
Seyahatler hayallerle başlar ve sizler hayal kurduğunuzda gerçekleşebileceğinden emin olabilirsiniz. Biz sizin yanınızdayız. Gezilerimizi iyi planlayarak organize ediyor, tüm detayları düşünüyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile, detay yönetimi, yenilikçi, hızlı, teknolojiye uyumlu olarak operasyonda hizmet veriyoruz. Gidilen bölgede aracımız, otelimiz, rehberimizi en iyisi sizi karşılıyor. Gidilecek bölgeye göre doğru saat planlaması, gezilecek alanlar, mekanlar seçiyoruz. Etkin iletişimi ve detaylardaki incelik ile bütünleştiriyor gezilerimizi sanata çevirmeyi hedefliyoruz. Düş Patikası olarak misafirlerimizin mutluluğu ve memnuniyetini birinci sırada tutuyoruz. Bunu yaparken yeniliğe açık, genç, dinamik kadromuz ile, dünyadaki seyahat algısını ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yol alıyoruz.
 

Barış ATAÇ

 
1979 Yılında Ankara’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Yüksek lisansını iş hukuku alanında Kadir Has Üniversitesinde yaptı.
 
Lise yıllarında başladığı seyahat kültürü; Üniversite yıllarında kendisini daha çok hissettirmeye başladı ve bir tutku haline dönüştü. İş yaşamı boyunca peşini bırakmayan seyahat etme tutkusu en sonunda Düş Patikası nı kurmasına yol açtı. Düş Patikasında sıra dışı gezi planları yapıyor.
 
Eş zamanlı olarak, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ta, İstanbul Boğaziçi Bölge Temsil Kurul Üyeliği görevi ve TOAR (Tüketici, Otel, Acenta, Rehber İlişkileri/ Şikayet) ihtisas Başkanlığı’nda aktif görev almakta.