28 Eylül 2024
6 Gece - 7 Gün | Vizesiz | Sırbistan - Saraybosna - Karadağ - Arnavutluk - Makedonya
EUR 1.150,00
22 Eylül 2024
Doğa Yürüyüşü - Trekking Turu - 6 Gece 7 Gün
EUR 820,00
16 Ekim 2024
Doğa Yürüyüşü - Trekking Turu - 4 Gece 5 Gün
EUR 450,00
23 Ekim 2024
Doğa Yürüyüşü - Trekking Turu - 6 Gece 7 Gün
EUR 740,00

2024 Balkan Turları

 

Balkan Turları

2023 Balkan turlarımız ile Balkan turuna katılacak misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

Balkanların küçük ama bir o kadar da gizemli ülkelerini ziyaret ediyoruz. Balkan turları son dönemin en çok sevilen ve tercih edilen turlarından oldu. Kültürel farklılıkları ve değişik kökenleri ile her daim dikkat çekmiş olan balkanlar özellikle yemekleri ile gidenleri baştan çıkarır.

"Balkan Turlarımıza Siz de Katılın, Balkanların En Güzel Şehirlerini Hep Beraber Gezelim!" sloganı ile hazırladığımız Balkanlar turlarımız ile Balkanların en güzel şehirlerini hep beraber geziyor, her bir Balkan ülkesinin en önemli kültürel ve tarihi yerlerini ziyaret ediyoruz.

Balkan gezilerimizde Balkan yemeklerini tadacak, yerel el sanatlarını gözlemleyeceğiz. Ayrıca Trekking Balkan turlarımız ile de Balkanların en iyi trekking rotalarını ve doğal güzelliklerini beraber keşfedebileceğiz.

Vizesiz Balkan ülkelerini ve vizesiz balkan turlarımız için turlarımız içerisindeki önemli notlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Balkanları bizimle keşfetmek ve doya doya bir Balkan turu için turlarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Balkanlar Neresidir?

Balkanlar adı hem coğrafi bir ad olup hem de kültürel bir addır. Balkanları coğrafi olarak açıklamak istersek, Avrupa kıtasının güneydoğusunda yer alan, Anadolu’nun batısı ile İtalya yarımadasının doğu bölgesi ve bu alanın çevresinde olduğunu belirtebiliriz.


Balkan Ülkeleri Hangileridir?

Balkan ülkelerini alfabetik olarak sıralayacak olursak sırası ile; Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Slovakya, Türkiye ve Yunanistan Balkan ülkeleri olarak geçmektedir.


Vizesiz Balkan Ülkeleri Hangileridir?

2023 yılında vizesiz gidebileceğiniz vize istemeyen Balkan ülkeleri ise; Arnavutluk, Bosna-Hersek, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Karadağ’dır.

 

 

Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan siz olun
Yorumunuz admin onayından sonra yayınlanacaktır

Yorum Bırak