loading

İran Turları

İran turu ile hem dünyanın en eski uygarlıklarından biri olan İran’ı hem de tarihi ve yaşam biçimi ile tüm turistleri cezbeden bu eşsiz coğrafyayı beraber keşfediyor, bu muhteşem İran turuna herkesi bekliyoruz. 
 
Deneyimli seyyah Özcan Yurdalan ile birlikte yaptığımız İran turu gezisinde diğer turistik turların tersine, gidilen mekanları tüketmeyi değil, yeniden üretmeyi önemsiyoruz. Düş Patikası olarak diğer tüm turlarımızda olduğu gibi İran turlarında da yolculuk izlenimlerimizin yaratıcılığımızı ortaya çıkarmasına fırsat veriyor; anılarımızı sözle, görüntüyle ya da yazıyla kalıcı hale getirmek için imkan yaratıyoruz. Katılımcılarımıza özel ilgi alanlarını değerlendirecek koşullar sağlıyoruz. İran’ın hem tarihi hem de doğal güzelliklerini ölümsüz hale getirmek için fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın.
 
İran turlarımızda isteyen katılımcılar İran turu liderimiz Özcan Yurdalan’la fotoğraf yorumları yapabilir, seyahat kültürü ve tarihi sohbetlerine katılabilir, gezi edebiyatına dair değerlendirmelerde bulunabilir ve her zaman yol halleri üzerine konuşarak, İran turu izlenimlerimizi beraber paylaşabiliriz. 
 
İran turumuza katılan tüm katılımcılarla birlikte bu eşsiz yolculuğu üretmeye özen gösteririz.
Daha önce yorum yapılmamış, ilk yorumu yapan siz olun
Yorumunuz admin onayından sonra yayınlanacaktır

Yorum Bırak