loading

Fethiye Göcek Otel Konaklamalı Mavi Yolculuk Turu 4 Gün

TUR HAKKINDA
Fethiye Göcek Tekne Turumuz ‘’otel konaklamalı mavi yolculuk’’ konseptindedir. 3 gece Göcek’te konaklayacağımız tatilimizde gündüzleri tekne ile mavi tur yapıyoruz. Mavi tur denildiğinde görseli, doğal güzelliği, temizliği ve dinginliği ile Göcek ve Fethiye koyları akllara gelir.  Her gün değişik koylara gideceğimiz tekne rotalarımızda, Sizler için planladığımız programda tek yapmanız gereken, eşi  benzeri bulunmaz masmavi denizlerde ılık rüzgarın yüzünüzde dans etmesine izin vermek, güneşin tadını çıkartmak, bakir koylarda özgürce yüzmek ve ruhunuzu dinlendirmek.. Max 22 kişilik bize özel tekne ile yapacağımız turumuzda 4 günde denizin ve dinginliğin keyfini çıkartacaksınız.  Gündüzleri teknemiz ile denizin keyfini sürerken akşamları, Göcek, Fethiye, Dalyan vb. yerlerde gezip eğleneceğiz. Doğal güzelliği ile ünlü koylarda yüzeceğimiz  butik olarak yapacağımız bu mavi turumuzda keyif, tatil, dinlence, eğlence ve doğa güzellikler sizi bekliyor.

 

1.Gün: Dalaman >> Göcek >> Tekne Turu
Sabah belirtilen saatlerde transfer araçlarımız ile sizleri evlerinizden alarak (İstanbul, İzmir, Ankara) havaalanına gidiyoruz. Farklı illerden ve İstanbul'dan gelen misafirlerimiz ile Dalaman Havaalanı'nda saat 10:00 da buluşuyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek Göcek’e doğru hareket ediyoruz. Göcek yat limanına giderek grubumuza özel 22 kişilik teknemiz ile turumuza başlıyoruz. Bu günkü rotamız Göcek Adası , Dar boğaz , Sarı Hüseyin Koyu ,. Mavi denince gökyüzü, gökyüzü denince deniz, deniz denince sakin koylar aklımıza gelir. Biz düşlerinizin gezilerini yapıyoruz. Teknemiz ile engin, masmavi denizin ortasındaki sakin koylarda yüzme keyfi. Ruhumuzu dinlendirme zamanı. Isınan bedenlerimizi serin suların içinde dinlendirme keyfi. Öğlen yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Çay, kahve ve soğuk içecek bulunan teknemizde kızgın güneşin altında ılık esen rüzgar ile keyif yapmaya devam ediyoruz. Tekneden indikten sonra otelimize gidiyoruz. Otele yerleşmenin ardından kısa bir dinlenme molası yapıp, aksam yemeğimizi alıyoruz ve ardından Göcek’i geziyor, keşfediyoruz.

 

2.Gün Göcek >> Akyaka Tekne Turu >> Yuvarlakçay >>  Göcek >> Fethiye
Sabah otelde kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından Akyaka'ya doğru aracımız ile yola çıkıyoruz. Tek tip evleri ile mimari güzelliği ve buz gibi akan suyu ile Azmak Çay’ında tekne turumuzu yapıyoruz. Masmavi suyun içinde, su içi tatlı su bitkileri, balıklar ve sazlıkların eşliğinde tekne turumuzu yapıyor bol bol fotograf çekiyoruz. Sonrasında buradan ayrılıp aracımız ile Yuvarlak Çay’a gidiyoruz. Kısa bir yürüyüş ile Yuvarlak Çay'ın kaynağına ulaşıyor serin suyun keyfini çıkartıyoruz. Öğlen yemeğimizi Yuvarlak Çay’ın üzerine kurulmuş olan tesiste alıyoruz. Yuvarlak Çay’da yüzme keyfi sonrasında aracımız ile Göcek’e dönüyor ve otelimize geçerek dinleniyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıyoruz. Bu akşam Fethiye’nin gece hayatını yaşamak için Fethiye’ye gidiyor ve gece geç saatte dönüyoruz.

 

3.Gün: Göcek >> Tekne Turu
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Limandan teknemize biniyoruz. Bu günkü rotamızda At bükü , Ova Bükü, Bedri Rahmi Koyu yer almakta. Tekne ile maviliklerin içinde süzüleceğimiz bu günde denizin keyfini çıkarıyoruz. Bol bol yüzme ve güneşlenme keyfi ile teknemizle koyları geziyoruz. Ressam Bedri Rahmi’nin ‘’etkilendiğim bir koy burası, bir anı bırakmak istiyorum’’ dediği koyda teknemizden iniyor ve Bedri Rahmi’nin kayalara yaptığı balık resmini ve koyun üst tarafındaki kaya mezarlarını fotoğraf makinalarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Adrenalinlerini yükseltmek isteyen misafirlerimiz muz ve hamburgerler ile deniz eğlencesi yapabilirler. Teknede alacağımız öğle yemeğinden sonra koyları gezmeye ve yüzmeye devam ediyoruz. Deniz; keyif, eğlence, dinlence ve özgürlüğün diğer adıdır. Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrasında dinleniyoruz ve dileyen misafirlerimiz ile Göcek’te gece geziyoruz.

 

4. Gün: Göcek >> Tekne Turu >>Dalaman
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Göcek limandan teknemize biniyoruz. Bu günkü rotamızda; Yassıca adaları iç koyu , Yaz Limanı Koyu, Akvaryum Koyu yer almakta. Yüzme, güneşlenme, eğlence.. Bu tur ile birlikte içimizdeki özgürlüğün denizle buluştuğu yolculuklar yapıyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde aldıktan sonra yüzme keyfine devam ediyoruz. Akşam üzeri teknede ‘’Veda Kokteyli’’ yapıyoruz. Tekne turumuzun ardından diğer turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz. Keyif, yüzme ve tatilin ardından dinlenmiş olarak şehrimize geri dönüyoruz.


Dalaman Havaalanı ayrılma saatimiz 19:00'dir. Uçaktan indikten sonra transfer araçlarımız ile güvenle evlerinize bırakılıyorsunuz.

Fethiye Göcek Otel Konaklamalı Mavi Yolculuk Turu 4 Gün

Son 10 Kişi
TL 5.700,00 / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

3 Gece Konaklama
Ev Havaalanı Transferi
Veda Kokteyli
3 Sabah Kahvaltısı
3 Akşam Yemeği
3 Öğlen Yemeği
Rehberlik
Hijyen Paketi
4 Tekne Turu
Tur esnasındaki ulaşım
Seyahat ve Kaza Sigortası
Araç içi ikramlar
Milli Park Araç Girişleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Uçak Biletleri
1 Öğlen Yemeği
Müze & Ören yeri girişleri

Hareket Saatleri

  • Dalaman Havaalanı: 10.00
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi