Gökçeada Turu

Harika doğası, tarihi köyleri ve muhteşem plajlarıyla Gökçeada'ya hoş geldiniz! Bu tur programımızda Gökçeada'nın en güzel noktalarını keşfedeceğiz. Gökçeada'nın en güzel yerlerini gezecek ve fotoğraflayarak ölümsüzleştireceğiz.

 

TUR PROGRAMI

 

1.Gün: İstanbul >> Kabatepe >> Gökçeada >> Kaleköy >> Bademli Köyü >> Kefaloz Plajı

Programda belirtilen saat ve noktalardan misafirlerimizle buluşarak Kabatepe’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık beş saatlik bir yolculuk sonrasında Kabatepe İskelesi’ne varıyoruz. Feribotumuzu beklerken kısa bir serbest zamanımız oluyor. Feribot saatimiz gelince Gökçeada’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek feribot yolculuğundan sonra Gökçeada’ya varıyoruz. Adada ziyaret edeceğimiz ilk noktamız antik dönemden kalma yerleşim noktası olan Kaleköy’e geçiyoruz. Burada büyük çınarın altında konumlanmış olan Mustafa’nın Kahvesi’nde keyifli bir kahvaltı sonrası sabun yapımını görebileceğimiz Sabunhane’ye geçiyoruz. Ardından Kale’ye çıkarak manzaranın tadını çıkartıp fotoğraflarımız çektikten sonra konumundan ötürü adanın balkonu olarak nitelendirilen Eski Bademli Köyü’ne gidiyoruz. Burada köyün dar sokaklarında dolaşıyor ve yine fotoğraflarımızı çekiyoruz. Eski Bademli’nin sokaklarını keşfettikten sonra adanın en ünlü plajlarından olan Kefaloz Plajı’na gidiyoruz. Buradaki deniz molamızın ardından Gökçeada’nın merkezine dönerek otelimize yerleşiyoruz.

 

2.Gün: Laz Koyu Plajı >> Zeytinliköy >> Tepeköy

Sabah kahvaltımızın ardından adanın bir başka güzel plajlarından biri olan Laz Koyu’na geçiyoruz. Deniz molamızın ardından Zeytinliköy’e doğru yola çıkıyoruz. Burada meşhur dibek kahvesi ve sakızlı muhallebinin tadına bakıyoruz ve köyün dar sokaklarına kendimizi bırakıyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Zeytinliköy’e veda ederek Gökçeada merkezde bulunan otelimize dönüyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimizle akşam yemeği için Tepeköy’de Barba Yorgo Taverna’ya geçiyoruz.

 

3.Gün: Tepeköy >> Dereköy >> Gizli Liman Plajı
Sabah kahvaltımızın ardından Tepeköy sonrasında adanın en büyük köylerinden biri olan Rum köyü Dereköy’e gidiyoruz. Burası adanın en büyük çamaşırhanesinin ve kilisesinin bulunduğu bir Rum köyüdür. Dereköy’ü gezip fotoğraflarımızı çektikten sonra ise adanın en güzel plajlarından biri olan Gizli Liman Plajı’na gidiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz güneşin tadını, dileyen misafirlerimiz ise denizin tadını çıkarttıktan sonra feribot iskelesine hareket ederek İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Gökçeada Turu

Son 10 Kişi
TL 10.400,00 / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

2 Gece Kale Palace Otel’de Konaklama – Gökçeada
1.Gün Kaleköy’de Kahvaltı
Otelde 2 Sabah Kahvaltısı
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Tüm Ulaşım Araçları
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Akşam Yemekleri
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınacak Ekstra Yiyecek Ve İçecekler
Tüm Kişisel Harcamalar
Plaj Giriş, Şezlong, Şemsiye vb. Ücretler

Hareket Saatleri

  • 23:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  • 00:00 Mecidiyeköy Meydanı Emniyet Müdürlüğü Önü
  • 00:20 İncirli Ömür Plaza Önü
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi