İstanbul'un Saklı Yer Altı Hazineleri ve Ayasofya Turu

TUR HAKKINDA

 

İstanbul'un Saklı Yer Altı Hazineleri ve Ayasofya Turu. İstanbul'da yaşıyoruz ama galiba çook uzaklardan bakıyoruz. Çok tanıdık bir o kadar yabancı olan bu koca şehirde, gizemli bir yolcukta İstanbul'u keşfediyoruz.

 

Tur Programı


İstanbul güzel olduğu kadar aynı zamanda gizemli, saklı bir kent... Ancak ne var ki İstanbul'un gizemini çözmek, anlamak o kadar da kolay değil. İstanbul’un Sarnıçları ve Ayasofya’yı mercek altına alacağımız İstanbul'un Sarnıçları ve Ayasofya Turumuza sizi davet ediyoruz.

 

Alman Çeşmesi önünde saat 10.00’da buluşup, gezimize başlıyoruz. Dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan Ayasofya; mimarisi, ihtişamı, büyüklüğü ve işlevselliği yönünden sanat dünyası açısından önemli bir yer teşkil etmektedir. Deneyimli rehberimizin anlatımıyla İstanbul’un Sarnıçları ve Ayasofya‘yı dinleyip, Sultanahmet bölgesindeki saklı sarnıçları gezmeye başlıyoruz. Sultanahmet bölgesindeki bazı binaların altında keşfedilmeyi bekleyen saray ve kilise kalıntılarına göz atacağız. Yerebatan Sarnıcı'nı gezeceğiz. Gezimiz yaklaşık saat 16.00 gibi sonlanacaktır.

İstanbul'un Saklı Yer Altı Hazineleri ve Ayasofya Turu

Son 10 Kişi
TL 550,00 / Kişi Başı

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

⦁ Rehberlik
⦁ Kulaklık Dinleme Sistemi
⦁ Bahşişler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

⦁ Müze Giriş Ücretleri
⦁ Yemekler

Hareket Saatleri

  • Alman Çeşmesi Önü saat: 10:00
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’
256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi